Blended learning - začátečníci

Level
A1
Jazyk
Angličtina
Typ produktu
Docházkové kurzy
Vyučující
Denisa
Čas kurzu
ST 17:35 - 18:45
Období
Podzimní semestr 2020
0
courses
Učebnice
e-learning licence

Běžná cena

Cena
4.390 Kč

První hodina a ukázková hodina nového semestru ve čtvrtek 24.9.2020 v učebně J1 na gymnáziu Dašická.

Představujeme Vám BLENDED LEARNING! Jedinečnou kombinaci prezenční výuky s lektorem a on-line kurzu.

Díky skvělé fúzi toho nejlepšího, co trh jazykového vzdělávání nabízí, dosáhnete komplexního pokroku rychleji a přitom pohodlněji. Nemusíte se vzdávat svých dalších koníčků, času s rodinou nebo s přáteli a přitom se Vaše jazykové znalosti posunou až dvakrát rychleji, než ve standardních docházkových kurzech.

Jednou týdně se zastavíte na konzultační a konverzační hodinu, procvičit a doplnit to, co jste si v průběhu celého týdne prošli v e-learningové platformě v čase, který jste si sami určili. E-learningová licence je Vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu, studovat můžete kdykoli. Naše mobilní aplikace umožňuje studovat jazyky kdekoli a kdykoli. 20 minut denně si tak student může odstudovat v jinak nevyužitém čase během dne, např. při různém čekání, při jízdě v autobuse,vlaku atd. 

Díky tomu, že e-learning je motivačnější a zábavnější oproti učebnici, dosahuje student mnohem více kontaktního času s jazykem, protože se mu opravdu věnuje v rámci samostudia.

V online kurzu jde student svým vlastním tempem přesně podle svých potřeb, tedy když nerozumí poslechu, pustí si ho třeba 10x a nikoho ze skupiny nezdržuje, když mu jdou hůře slovíčka, věnuje jim více času než se pustí do dalšího cvičení, když si potřebuje upevnit výslovnost, procvičuje kolikrát potřebuje - na hodinu s lektorem pak studenti chodí mnohem více připraveni. 

Lektor má v kombinované výuce naprosto zásadní funkci a jeho čas je využit mnohem efektivněji, neboť se studenty probírá opravdu jen problémové místa (ne slovíčka, ne opakovaný poslech, ne základní gramatiku apod., co studenti osvojí v online kurzu) a hlavně zaměřuje se na to nejdůležitější - na konverzaci a schopnost komunikovat.

Lektor kurzu

Denisa

Pobočky jazykové školy

Hradec Králové

775 270 017 , 733 364 428

Pardubice

731 490 757, 733 364 428

Certifikace

Cambridge centrum_logoEvropská jazyková cena LABEL / Harmonizace výukových plánů s EU rámcem pro jazyky
Evropské vzdělávací centrum s.r.o.
Pospíšilova 324, 500 03 Hradec Králové
Aktuální dění u nás sledujte na facebooku

Kontakty

Hradec Králové 
Pospíšilova 324,
500 03 Hradec Králové
Pardubice
Dašická 1083,
530 03 Pardubice