EV CentrumFiremní výuka
Domovská stránka > Jazykové kurzy > Firemní výuka
UKÁZKOVÉ HODINY A TEST JAZYKOVÉ ÚROVNÉ Kurzy akreditované DVPP Denní pomaturitní studium Firemní výuka Anglické příměstské tábory Hradec Králové Kurzy pro děti a teenagery Individuální výuka

Firemní výuka

Eva Margolienová, ředitelka jazykové školy
Nabízíme Vám stabilní zázemí největší regionální jazykové školy, která ve Východních Čechách působí už od roku 1998. Naše úspěchy vycházejí z mnohaletých zkušeností v realizaci firemních výuk.
 
Firemní vzdělávání „na klíč“ realizujeme pro menší podnikatele i pro velké nadnárodní korporace. Víme, že poskytování služeb v oblasti firemní výuky jazyků je v mnoha ohledech specifické a naším cílem je poskytovat našim partnerům jazykovou výuku vysoce kvalitní a efektivní.
 
Hlavními pilíři našeho úspěchu je zkušený a motivovaný lektorský a metodický tým, který dokáže pružně reagovat na potřeby klientů a sestavit efektivní vzdělávací programy na míru.
 
Mezi samozřejmosti patří nadstandardní zákaznický servis v podobě přístupu do anglické e-learningové studovny pro zaměstnance klienta zdarma, měsíční reportingy docházek, vstupní i výstupní testování a výpůjčková cizojazyčná knihovna.
 
Klademe důraz na osobní jednání a individuální přístup k firemním klientům. Vynakládáme upřímné úsilí k dosažení klientovi spokojenosti s jazykovým vzděláváním, které realizujeme.
 
Velmi ráda se s Vámi osobně setkám při prezentaci našich služeb a diskuzi a věřím, že dostaneme Vaši důvěru a možnost prokázat naše kvality.
 
Eva Margolienová
ředitelka jazykové školy
 

Řešíte nastavení jazykového vzdělávaní ve firmě?

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my pro Vás zdarma vypracujeme nezávaznou nabídku.

AKTUÁLNĚ: Dotace z programu POVEZ II. 

Potřebujete ve firmě pomoci s odborným jazykovým vzděláváním zaměstnanců? V rámci aktuálně vypsaného dotačního programu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II. můžete pro odborné jazykové vzdělávání získat dotaci.
 
Naše jazyková škola má k dispozici zkušený tým lektorů a lektorek, které dosahují potřebné kvalifikace. Na sestavování odborných vzdělávacích programů zároveň dohlíží naše metodička, která po konzultaci s Vámi dokáže sestavit vzdělávání ušité klientům na míru. S realizací dotačních projektů máme bohaté zkušenosti. Garantujeme kvalitu a ručíme za to,že podklady, které za nás jako za dodavatele vzdělávání předkládáte na PÚ jsou v pořádku. 
 
Jsme Vám k dispozici k nezávazné obecné konzultaci ohledně dotačního programu POVEZ II. v Hradci Králové a Pardubicích, stejně tak jako v celém Královéhradeckém a Pardubickém kraji. 
 
Pokud chcete využít našich komplexních služeb jako dodavatele, vyplňte prosím kontaktní formulář níže a my se Vám ozveme. 
Firemní jazyková výuka
 *
 *
 *
Poptávaný jazyk výuky *
Předpokládaný počet výukových hodin za týden *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Hlavní menu
Jazyková knihovna | On-line studovna | Jazykové kurzy | Cambridge zkoušky | Překladatelská činnost | Objednávka | O nás | Kontakty |
Novinky
Více novinek
Aktuálně
DENNÍ POMATURITNÍ STUDIUMKam po maturitě? Využijte rok po SŠ ke studiu angličtiny v Cambridge English centru. Přihlášky ke studiu přijímáme i v průběhu září 2017 do naplnění kapacity!
Kurzy a semináře akreditované DVPPPřinášíme Vám nabídku DVPP kurzů a seminářů na rok 2017/2018
CAMBRIDGE ZKOUŠKY v roce 2017Nové termíny prestižních zkoušek na rok 2017!
FIREMNÍ VÝUKA a dotace 2017Potřebujete jazykovou výuku pro Vaši společnost? Kontaktujte nás!
CERTIFIKÁT KVALITYKvalita naší práce je vysoká, což dokládá fakt, že jsme se stali držiteli bristkého certifikátu kvality!
© 2013 | Evropské vzdělávací centrum, Pospíšilova 324, 500 03 Hradec Králové, +420 495 581 645, info@evcentrum.cz
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení