Pomaturitko

Skvělý lektorský tým

Náš lektorský tým se skládá z mladých a sympatických lektorů a lektorek, ať už z ČR nebo zahraničních rodilých mluvčí. Naši lektoři ví,jak je angličtina důležitá a rozumí tomu, že 4 hodiny výuky denně dokáží dát někdy pořádně zabrat.  Proto se snaží výuku zorganizovat tak, aby se studenti něco naučili a zároveň se na hodinách nenudili. Když je to možné, děláme vše proto, aby se studenti v našem pomaturitku angličtinou bavili.

Pro studenty 2023/2024 studijní bonusy ve výši až 3600Kč! 

Naše pomaturanty podporujeme ve studiu. Proto od nás dostanou:
  • okamžitou slevu 1000 Kč na kurzovné, pokud se na Vaše doporučení přihlásí k nám na pomaturitko další student/ka 
  • slevu 1000Kč na další jazykový kurz z našeho výběru jazykových kurzů pro veřejnost
  • dotace na učebnice ve výši 500 Kč v průběhu školního roku
  • 2x Cambridge English zkoušku nanečisto v hodnotě 300 Kč zdarma
  • příspěvek 500Kč na závěrečnou zkoušku Cambridge English

Mezinárodní Cambridge English zkoušky přímo v Cambridge English centru

Jsme přímo akreditované zkouškové centrum samotné Cambridge University, které studenty nejlépe připraví k mezinárodním zkouškám. Žádné zprostředkování! Zkoušky budete moci skládat přímo u nás a Cambridge English ti nabídneme za nejlepší ceny. Nově nabízíme skládání mezinárodních zkoušek na PC, které jsou mezi studenty nejoblíbenější variantou a studenti v něm u nás dosahují v průměru až o 12% lepších výsledků!
Během školního roku organizujeme pro naše pomaturanty 2x zkoušky nanečisto,takže budete mít dobrý přehled o tom,jak si vedete a v čem je potřeba zabrat,abyste na konci školního roku měli jistotu,že vybranou Cambridge English zkoušku zvládnete!
VŠEM NAŠIM STUDENTŮM POMATURITNÍHO STUDIA 2023/2024 navíc poskytneme příspěvek na vybranou CAMBRIDGE ZKOUŠKU ve výši 500Kč! 
 

Statut studenta pro maturanty 2023!

Maturantům 2022 vyřídíme pro ročník 2023/2024 statut studenta a pomůžeme při komunikaci s úřady. Statut studenta je platný na celý školní rok a zaručuje ponechání všech výhod, kterých studenti čerpají při studiu na SŠ nebo VŠ, tedy např. slevy na jízdném, odpisy na daních pro rodiče, státem hrazené povinné odvody - úspory mohou dosáhnout až 30 000Kč ročně.  
 
Jedinečné zázemí a akce pro studenty
Nabízíme zázemí kvalitní jazykové školy a učebny s dataprojektory, které lektoři využívají k osvěžení výuky pouštěním písničekfilmůseriálů v angličtině, nebo třeba k promítání jednoduchých prezentací s vysvětlením gramatiky a ukázek slovíček.
 
Máme pro Vás také studijní knihovnu s více než 4000 knížkami v angličtině, upravených podle úrovní tak,abyste příběhy dokázali číst už na úrovni znalých začátečníků a dokázali načerpat potřebnou slovní zásobu. Většina knížek je k dispozici také v audio podobě, takže kromě čtení zlepšujete i poslech. 
Půjčovat si můžete i gramatické cvičebnice a cvičné testové sady - vše samozřejmě ZDARMA. 
 
Učebny a prostředí naší školy si můžete prohlédnout v galerii níže. 
 

Galerie : pomaturitní studium

Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_7Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_6Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_4Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_5Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_3Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_2Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_1Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_5Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_4Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_3Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_2Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_1Knihovna pro studenty v PardubicíchZápisová kancelář v PardubicíchKnihovna Hradec KrálovéKoordinátorka kurzů v Hradci Králové

Pobočky jazykové školy

Hradec Králové

775 270 017 , 733 364 428

Pardubice

777 160 017, 733 364 428

Certifikace

Cambridge centrum_logoEvropská jazyková cena LABEL / Harmonizace výukových plánů s EU rámcem pro jazyky

Evropské vzdělávací centrum s.r.o.

Pospíšilova 324, 500 03 Hradec Králové
Aktuální dění u nás sledujte na facebooku

Kontakty

Hradec Králové 
Pospíšilova 324,
500 03 Hradec Králové
Pardubice
Dašická 1083,
530 03 Pardubice